Mozaika Hexagon - złota, metalowa - Dunin (Allumi Gold Hexagon 14)

Mozaika metalowa na ścianie może być bardzo efektownym dopełnieniem aranżacji. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu ją umieścisz, będzie prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Hitem obecnego sezonu jest mozaika Hexagon metalowa, która składa się z licznych elementów o sześciokątnym kształcie i różnych odcieniach. Zdecydowanie warta uwagi jest mozaika Dunin metalowa, ponieważ wyróżnia się unikalnym wzornictwem i wykonaniem, a także trwałością.

Mozaika Hexagon - złota

Mozaiki Dunin

Dunin jest polską firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. Działa już od wielu lat, przez cały czas dostarczając swoim klientom wysokiej jakości rozwiązania. Mozaika Dunin to coś więcej niż zwyczajna ozdoba na ścianę. To przepiękny projekt, który z całą pewnością będzie się wyróżniał na tle innych. Wiele osób ma bardzo pozytywne opinie o marce Dunin. Mozaika to ich zdaniem produkt wart polecenia ze względu na wszystkie pozytywne cechy, które ma.

Mozaika Hexagon złota - metalowa

Dostępna wśród propozycji firmy mozaika Hexagon złota-metalowa to z całą pewnością wyróżniający się produkt.
Wzór doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach zaaranżowanych w stylu glamour i minimalistic, ale nada się równie dobrze do wystroju industrialnego. Sześciokąty składające się na całą mozaikę mają wielkość 14 x 14 mm, a sprzedawane są w formie paneli rozłożonych na specjalnej siatce montażowej o wymiarach 30 x 30 cm. Dzięki temu, że została wykonana z metalu, mozaika Hexagon charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością i doskonałym wyglądem.

Mozaika Hexagon Gold Dunin - cena

Wiele osób z pewnością chce wiedzieć, ile kosztuje obecnie mozaika Hexagon Gold Dunin.

Cena nie jest specjalnie wygórowana, jednak podczas zakupów należy pamiętać, że w sklepach podaje się cenę za jeden panel, czyli w tym przypadku jest to element 30 x 30 cm. Dzięki niskiej kwocie, którą trzeba uiścić, zdecydowanie więcej osób może sobie na niego pozwolić, przez co jest ona bardzo popularna. Mozaika Hexagon Gold Dunin wybierana zostaje bardzo często przez klientów.

Sprawdź ofertę mozaik i płytek na efekciarnia.pl!

Mozaika Dunin - opinie

chciałem sprawić, że mój salon będzie miał nieco więcej unikalnego stylu, dlatego postawiłem na mozaikę Hexagon Gold Dunin. Opinie, które znalazłem na temat tej marki w internecie tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że powinienem wybrać właśnie ten konkretny produkt.


Janusz

Mój wybór padł na HEXAGON GOLD Dunin, ponieważ aranżacja w mojej sypialni idealnie pokrywa się z tym, co wizualnie może mi zagwarantować ta mozaika. Wysoka jakość wykonania, piękny kolor, odpowiednia cena - nic tylko brać! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.


Adrianna

Razem z żoną chcieliśmy w wyjątkowy sposób wykończyć nasz salon. Wybór padł na mozaikę Hexagon Gold od Dunin. Opinie, które przeczytałem o tym produkcie były bardzo pozytywne, co także miało spory wpływ na moją ostateczną decyzję. Bardzo się cieszę z zakupu ponieważ prezentuje się i trzyma świetnie.


Dawid